QNB-Finansbank-Müşteri-Hizmetlerine-Direk-Bağlanma

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

QNB Finansbank müşteri hizmetlerine hızlı bağlanma konusunda yazdığımız bu yazıda anında bağlantı kurmak için tuşlamaları doğru yaptığınızdan emin olunuz.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri

Ülkemizde hizmet veren köklü bankalardan birisi QNB Finansbanktır. Bankacılık işlemlerinde müşteri temsilcilerine bağlanmak çok zordur. Bu zorluğu çok iyi bilen ekibimiz sizler için kısa yoldan vakit kaybetmeden müşteri temsilcisine bağlanma yöntemlerini anlatacağız. Yazı dizimizin faydalı olup hayatınızı kolaylaştırmasını temenni ediyoruz. Banka ile ilgili aklınıza takılan tüm sorunlar için müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Menü bakımından zengin seçenekler sunan bankaya bağlanmak bazen çok zor hale gelmektedir. Sizlere vereceğimiz yöntemlerle kısa sürede müşteri hizmet destek hattına bağlanıp işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

QNB Finansbank müşterilerine daha iyi hizmetler sunmak için sesli yanıt sistemini kullanır. Sesli yanıt sisteminde defalarca tuşlama yapmak yerine direk müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanmak için ilk etapta 0850 222 0 900 numaralı hattı aramalısınız. İlgili menü ve uyarıları dinledikten sonra bankaya bazı bilgileriniz sizden istenir. Cep telefonu numarası, kart numarası, müşteri numarası ya da kimlik numaranız istenir. Bu bilgileri girdikten sonra sesli yanıt sistemi ile karşılaşırsınız. Sesli yanıt sisteminde müşteri temsilcisi arkasından bunların dışında diyerek Müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Sesli yanıt sisteminden hata alırsanız menüleri dinleyerek önce 5 ve sonra 4 numarasını 1 er saniye aralıkla tuşlayın. Kısa süre içinde müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. 

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Kısa Yoldan Bağlanma

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine kayıp başvurusu için bağlanmak için 0 rakamını tuşlayın. Bu kanalda sadece kayıp başvurusu işlemleri yapılmaktadır. Müşteri hizmetlerine bağlandığınız zaman kampanyalar için 1 kart işlemleri için 2 tuşlamanız istenir. Menüleri dinlemeden direk 5 numarasını tuşlayıp kartınızın son 4 hanesini ve şifrenizi tuşlayarak kısa sürede müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine bağlanarak para aktarma, ürün ve hizmetler hakkında bilgi sahibi olma, bilgi güncelleme, kredi ve kredi kartı başvurusu yapma gibi işlemler yaptırabilirsiniz. Müşteri temsilcileri haftanın 7 günü 24 saat aktif olarak hizmet verir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.