Enpara’da sanal kart oluşturuluyor mu? Enpara sanal kart nasıl oluşturulur?

Son dönemde oldukça ünlenen ve artık neredeyse tüm Türkiye’nin banka hesabı olarak açtığı Enpara kullanımı her geçen gün artmakta. QNB Finansbank’ın dijital bankacılık hizmeti olan Enpara hesapları için kısa süre içerisinde sanal kart haberleri sürekli olarak güncellenmekteydi. Peki Enpara hesaplarında sanal kart oluşturuluyor mu? Enpara sanal kart nasıl oluşturulur? gibi sorular üzerine bifinans.net olaya açıklık getiriyor. İşte detaylar yazımızın devamında yer alıyor…

Enpara sanal kartı ne için gerekli?

İnternet’de kart bilgilerinizi paylaşmadan güvenle alışveriş yapabilmeniz için sanal kart gereklidir.  Sanal kart sayesinde gerçek fiziksel kart bilgileriniz web siteleri ile paylaşılmaz.  Sanal kart’a limit atanmadığı taktirde hiçbir web sitesi ve bilgi hırsızları sanal kartınızdan çekim yapamaz.  Sanal kart ile alışveriş yaparken istediğiniz tutarda limit belirler ve onu kullanırsınız.

Enpara sanal kart hizmeti var mı?

Türkiye’nin en önemli ve en çok kullanılan dijital bankacılık hizmeti olan Enpara hesaplarında henüz sanal kart hizmeti gelmemiştir. İnsanlar kısa süre içerisinde kampanya ve change üzerinden imza bile toplarken Enpara ise bu konuda henüz güvenlik çözümlerini tamamlamadı. Sanal kart bir çok banka için büyük bir risk barındırırken Enpara’da bunun her hangi bir açığında olabilecek açıklıklar için bu konuda oldukça titiz davranmakta.

QNB Finansbank Enpara.com için henüz daha sanal kart hizmeti açılmamıştır.

Enpara sanal kart nasıl oluşturulur?

Enpara.com’un henüz bir sanal kart hizmeti daha başlamadığı için sanal kart için de oluşturma aşaması henüz aktif değildir. Enpara kısa süre içerisinde sanal kart için çalışmalarını tamamlar tamamlamaz ve hizmetini aktif ettiği anda bifinans.net olarak sizlere sanal kartın nasıl oluşturulacağı konusunda bilgiler vereceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.