Enpara Kredi Kartı Öğrencilere Ne Kadar Limit Veriyor?

QNB Finansbankın yeni bankacılık sistemlerinden birisi olan Enpara uzun yıllardır hizmet vermektedir. Enpara öyle olacak ki banka kartı ile başladığı bu serüvende geçtiğimiz senelerde kendi içlerinde onayladıkları ve hizmete sundukları enpara kredi kartını müşterilerine sundular. Kredi kartı başvuruları adına çok büyük başvurular alan kart öğrencilere ortalama ne kadar kredi kartı bakiyesi tanımaktadır? Öğrencilere kredi kartı vermekte mi? İşte detaylar haberimizin devamında…

Öğrenciler de Enpara.com Kredi Kartı’na başvurabilir, ancak öğrenci başvurularında öğrenci kimlik kartı görüntüsünün başvuru formuna eklenmesi istenir. Öğrenciler bu aşamaları tamamladıktan sonra hesap kartları vs. ve geçmişi de göz önünde bulundurularak ortalama 550 ve 650TL arası bir öğrenci kredi kartı limiti tanımlanmaktadır.

Limitlerin de yanı sıra Enpara nedensiz bir biçimde bazı öğrencilerin ise kredi kartı başvurularını kabul etmemektedir. Enpara kredi kartında oldukça titiz davranırken yaptıkları kampanyalar ile de insanların diğer hesaplarını kapatmalarına ve Enparaya geçmelerine neden olmaktadır.

Özellikle Enpara sözleşmelerinde de hazırladıkları ömür boyu aidat almayacağız ibaresini de her yerde kullanmaktadır. İşte Enparanın resmi internet sitesinde aidat ile ilgili yazdıkları madde..

  • Enpara.com Kredi Kartı, size sunulan limitler dahilinde alışveriş, ödeme ve nakit avans kullanımı yapabileceğiniz, aidatsız bir kredi kartıdır. Ömür boyu aidat almayacağımızı sözleşmemizde de açıkça belirttik.

Enpara tüm müşterilerine sorunsuz ve iyileştirilmiş bir kart deneyimi sunarken mutlu etmeyi de hiç bir zaman unutmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.